Facebook icon | Email: vybor@cafk.cz

Výsledky svodu 2019


1. Kategorie hříbata - hřebečci

1 - L-Morpheus W. - 2. prémie
2 - Joris van Klein Paradijs - 2. prémie - Šampion hřebečků 
3 - Lucas - 2. prémie - Rezervní šampion hřebečků
4 - Lanwin van´t Grupje (nezúčastnil se)

2. Kategorie hříbata - klisničky

5 - Jasmine van Dupaumolen - 2. prémie - Šampionka klisniček 
6 - Kessy van de Gela - 3. prémie - Rezervní šampionka klisniček
7 - Lilien - 3. prémie

3. Kategorie roční klisničky

8 - Grace B. - 2. prémie - Šampionka klisniček 
9 - Gretta van de Gela - 3. prémie
10 - Gotika - 3. prémie - Rezervní šampionka klisniček 

4. Kategorie dvouleté klisny

11 - Evolet - bez prémie

5. Výběr do hlavní plemenné knihy - čtyřleté a starší Vb klisny

12 - Ester v.d. Lindedijk - bez prémie

6. Výběr do hlavní plemenné knihy - tříleté Vb klisny

13 - Bella (nezúčastnila se)
14 - Anke M v.d. Slothoeve - 2. prémie STER - Šampionka tříletých klisen 
15 - Amy van de Gela - 3. prémie

7. Kategorie čtyřleté a starší Stb klisny

16 - Wietske Klaske M. - 3. prémie - Rezervní šampionka  čtyřletých a starších Stb klisen
17 - Femke W. (nezúčastnila se)
18 - Dandelion Tu. - 3. prémie - Šampionka čtyřletých a starších Stb klisen
19 - Inez R.S. - bez prémie
20 - Gina Irene - bez prémie
21 - Toos út Terherne - bez prémie
22 - T. Iris - bez prémie

8. Kategorie čtyřleté až šestileté Ster klisny

23 - Vanessa van Moravia - 2. prémie (již má 1. prémii, která ji zůstává)

9. Kategorie sedmileté a starší Ster klisen

24 - Yfke fan´e san ieren - 2. prémie (již má 1. prémii, která ji zůstává)
25 - Geisha Esther - 2. prémie - Rezervní šampionka šampionka  čtyřletých a starších Stb klisen
26 - Genesis Leen - 2. prémie (již má 1. prémii, která ji zůstává) - Šampionka čtyřletých a starších Stb klisen

10. Kategorie Kroon klisny

27. Mia van de Gela - 1. prémie

11. Kategorie roční hřebečci

28 - Grey (nezúčastnil se)

12. Kategorie tříletí a starší Vb hřebci

29 - Martijn van Rijnwoude - již měl STER - Rezervní šampion hřebců 
30 - Nico van de Gela (nezúčastnil se)
31 - Maurits Lauwers - bez titulu
32 - Wickey van Dupaumolen - získal titul STER - Šampion hřebců 
33 - Armani W.L. - bez titulu

ŠAMPION SVODU 2019:     Mia van de Gela
REZERVNÍ ŠAMPION SVODU 2019:    Anke M v.d. Slothoeve

 

IBOP - Výkonnostní zkoušky 

1. místo: 46. Genesis Leen - 70 bodů
2. místo: 45. Geisha Esther - 68,5 bodu
3. místo: 44. Dandelion Tu. - 68 bodů

41. Martijn van Rijnwoude - 67,5 bodu
48. T. Iris - 66,5 bodu
49. Maurits Lauwers - 65,5 bodu
47. Vanessa van Moravia - 60,5 bodu
43. Yfke fan´ e san Ieren - nedokončena úloha (podezření na kulhání koně)
42 . Nico van de Gela (nezúčastnil se)

https://kominfo.gorontalokota.go.id/config/app/ https://sigmawin88.com/ https://kepegawaian.madina.go.id/app/ https://sikd.untirta.ac.id/uploads/ https://e-learning.uniba-bpn.ac.id/report/demo/ https://e-learning.poltekpel-banten.ac.id/app/app.html https://spada.upnyk.ac.id/group/jurusan/ https://pendaftarankry.budiluhur.ac.id/img/ https://mbkm.fik.dinus.ac.id/system/Pager/